Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

S/S

Struktur bölmələr və vəzifələr

Dövlət qulluqçusunun soyadı, adı və atasının adı

Telefon nömrələri

Rəhbərlik

1

İcra hakimiyyətinin başçısı

      Cəlilov Rafiq Əsgər oğlu

(025) 245-07-27

2

Başçının birinci müavini

Xudaverdiyev Qalib Firudin oğlu

(025) 245-54-72

3

Başçının müavini-Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri

Şükürov Nazim Səyyadxan oğlu

(025) 245-32-24

4

Başçının müavini- İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri

Həsənova Elnarə Ədalət qızı

(025) 245-24-21

5

Sektor müdiri-baş mühasib

Səlimov Surxay Adil oğlu

(025) 245-53-09

6

Başçının köməkçisi

Carçıyev Tahir Zaur oğlu

(025) 245-21-75

7

Böyük məsləhətçı-Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın məsul katibi

vakant

(025) 245-16-64

8

Aparıcı məsləhətçi- Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi-psixoloqu

İbadova Günay Ramiz qızı

(025) 245-16-64

9

Baş mütəxəssis

Həsənov Xalid Rasim oğlu

(025) 245-33-61

İnformasiya təminatı və təhlili sektoru

1

Sektor müdiri

Əmirov Elvin İlham oğlu

(025) 245-21-43

2

Aparıcı məsləhətçi

Sadatov Anar Səxavət oğlu

(025) 245-23-31

Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi

1

Şöbə müdiri

Vəliyev Yaşar Adışirin oğlu

(025) 245-12-05

2

Baş məsləhətçi

Həsənov Münasib Asif oğlu

(025) 245-24-33

3

Baş məsləhətçi

İsazadə Zaur Natiq oğlu

(025) 245-27-95

4

Böyük məsləhətçi

Azadov Mirfaiq Məhəbbət oğlu

(025) 245-24-33

Hüquq şöbəsi

1

Şöbə müdiri

Əliyev Məmmədzadə Əvəz oğlu

(025) 245-13-51

2

Məsləhətçi

Abbasov Seymur Səfəralı oğlu

(025) 245-29-95

İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi

1

Şöbəsi müdirinin müavini-dini qurumlarla işin təşkilatçısı

Vakant

(025) 245-16-64

2

Baş məsləhətçi

Əsgərov Varid Rəşid oğlu

(025) 245-24-35

3

Baş məsləhətçi

İsgəndərov Nəsib Alış oğlu

(025) 245-27-95

4

Baş məsləhətçi

Zeynalov Elçin Mahmud oğlu

(025) 245-24-35

Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi

1

Şöbə müdirinin müavini

Muradov Yasər Qası oğlu

(025) 245-11-12

2

Baş məsləhətçi

Qubadov Miriş Həsənağa oğlu

(025) 245-33-95

3

Baş məsləhətçi

Abdullayev Əfsər Muradxan oğlu

(025) 245-20-55

4

Baş məsləhətçi

Məmmədov Rafael Atamalı oğlu

(025) 245-20-55

5

Aparıcı məsləhətçi

Xudaşlı Elxan Adıgözəl oğlu

(025) 245-33-95

Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsi

1

Şöbə müdiri

Cəfərov Fizuli Qismət oğlu

       (025) 245-11-12

2

Böyük məsləhətçi

Şəmmədov Emil Habil oğlu

          (025) 245-11-12

Memarlıq və tikinti şöbəsi

1

Şöbə müdiri – baş memar

Vakant

(025) 245-26-13

2

Böyük məsləhətçi (mühəndis)

Nəzərov Rauf Afis oğlu

(025) 245-26-13

3

Aparıcı məsləhətçi (mühəndis)

Nəsirov Şahmirzə Poladxan oğlu

(025) 245-26-13

Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi

1

Şöbə müdiri

Haxıyev Ələsgər Abdul oğlu

(025) 245-52-81

2

Məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı)

Mirzəyev Vüqar İlqar oğlu

(025) 245-26-54

3

Məsləhətçi (dəftərxana işinin aparıcısı)

Hüseynzadə Nuranə Oktay qızı

(025) 245-26-54

4

Məsləhətçi (vətəndaşların müraciətləri üzrə işin aparıcısı)

Muradov Əlövsət Kamil oğlu

(025) 245-07-56

5

Baş mütəxəssis -sürücü

Babayev Ədayil Ənam oğlu

-

6

Baş mütəxəssis -sürücü

Quliyev Natiq Qurban oğlu

-

7

Baş mütəxəssis -sürücü

      Həsənov Seymur Əlövsət oğlu

-

8

Baş mütəxəssis -sürücü

Fərzullayev Yaşar  Həsən oğlu

-

9

Baş mütəxəssis -komendant

Rzayev Cavid Allahverdi oğlu

(025) 245-33-61

10

Xadimə

Əliyeva Validə Əli qızı

-

11

Xadimə

Məmmədova Mərziyə Sabir qızı

-

 

Keçidlər